Partnerzy
Partnerzy

Wapółpracujemy i reprezentujemy najlepsze firmy z całej europy i nie tylko!!!

HACKER

Firma Häcker jest producentem mebli kuchennych od 1898 roku. Procesy produkcyjne oparte są na najnowszych i najlepszych technologiach produkcyjnych. Również dobór proekologicznych oraz wysokojakościowych materiałów jest cechą wyróżniającą firmę Häcker i jej produkt. Marka Häcker ceniona jest w branży i wśród klientów także za nacisk kładziony na możliwości projektowe. Häcker oferuje meble kuchenne zarówno w wybitnym stopniu ergonomiczne i funkcjonalne, jak i o świetnym zestawieniu kolorystycznym i materiałowym, idącym wraz z trendami architektury światowej. Wzornictwo w firmie Häcker sięga od kuchni klasycznych, poprzez kuchnie wykonane w stylu rezydencji pozamiejskich do kuchni nowoczesnych i kuchni o wysokich aspiracjach designerskich.

ARREDO3

Meble kuchenne włoskiej firmy ARREDO3

Historia włoskiego producenta mebli kuchennych Arredo3 rozpocząła się dzięki inicjatywie i odwadze trzech przyjaciół, którzy po latach doświadczenia zgromadzonego w rzemieślniczej produkcji mebli kuchennych, postanowił założyć przedsiębiorstwo które po latach przeobraziło się w firmę o zasięgu międzynarodowym.

ASTER CUCINE

Aster Cucine jest jednym z wiodących producentów innowacyjnych projektów szafek kuchennych w Europie. Głęboko przenikniętej "zorientowanej na usługi" filozofii, która opracowała kompleksowy system produktu dostosowanego do tego aby w pełni zaspokoić estetyczne i funkcjonalne wymagania każdego klienta. Żmudne poszukiwania do produkcji najwyższej jakości produktów o nowatorskiej konstrukcji, wszystkie nasze projekty są obsługiwane przez sieć wysoko wykwalifikowanych pracowników, który wie, jak zaprojektować kuchnię z najwyższą dozą profesjonalizmu.

Założona w 1983 roku w Pesaro Włochy,  Aster Cucine jest dziś młodą i dynamicznie rozwijającą się firmą, zawsze gotowa i otwarta na nowe innowacyjne trendy wymagającego rynku w zakresie produktów i usług mebli kuchennych. Dziś Aster Cucine zajmuje się produkcją wysokiej jakości, zaawansowanych technologicznie szafek kuchennych.

Nasza kolekcja obejmuje tradycyjne, przejściowe, współczesne i nowoczesne meble kuchenne.

 

CANTORI

Firma Cantori znana jest głównie z produkcji stylowych łóżek z kutego metalu. Ich zachwycająca forma jak podkreśla producent – to tylko jedna z zalet. Produkty można bowiem docenić w pełni jedynie dotykając wszystkich elementów – miękkiej tapicerki i materaca, ręcznie wykonanych dekoracji, sprężystego bukowego stelaża czy wspaniałej pościeli. Oprócz łóżek Cantori ma w swojej ofercie również stoliki nocne, komody, krzesła, stoły, sofy, regały i oświetlenie. Większość kolekcji bliska jest klasyce i stylowi glamour. Ich znak rozpoznawczy to m.in. ponadczasowe kolory, wśród których przeważa czerń, kość słoniowa, złoto i srebro.

CPMOBILI

Firma CPMOBILI działa w stylu mebli od ponad 30 lat, oferuje wiele lat doświadczenia w produkcji mebli, w stylu klasycznym i "pałacowym", Zamiłowanie do mebli, które jest przekazywane z ojca na syna. Jesteśmy w stanie dostarczyć szeroką gamę produktów, począwszy od kompletnych realizacji: salonów, jadalni, gabinetów, bibliotek do sypialni, meble do łazienki z wyposażeniem. Siła firmy leży w opracowywaniu i wykonywaniu wszystkich detali i elementów wewnątrz firmy, co pozwala nam zapewnić klientom dużo szczegółów i w różnych rodzajach wykończenia, spełnienia różnych potrzeb. Ponad trzydzieści lat doświadczenia w tej dziedzinie. Nasz a firma korzysta również  z współpracy wykwalifikowanych stolarzy, dekoratorów i rzemieślników specjalistów w tej dziedzinie.

MIOTTO

Miotto to połączenie nowoczesności i ponadczasowej elegancji. Oferta marki Miotto obejmuje najmodniejsze meble do salonu, jadalni, a także do sypialni. Oprócz tego marka proponuje specjalne dodatki, jakie dopełnią aranżację i nadadzą jej wyjątkowy wyraz. Zachęcamy do zapoznania się z meblami wykonanymi z lakierowanych płyt MDF, meblami obitymi wysokiej jakości skórą, a także z ciekawą paletą kolorów, jakie proponuje marka Miotto.

RIGOSALOTTI

RIGOSALOTTI to włoska firma specjalizująca się w dziedzinie mebli tapicerowanych działająca od 1984 roku, której priorytetem jest działalność z myślą o nieustannie rozwijających się potrzebach rynku w zakresie produkcji innowacyjnych mebli. Ciągłe poszukiwanie nowych materiałów i zaawansowanych technologii, pozwoliły nam na zwiększenie podaży produktów, począwszy od skórzanych sof i kanap utworzonych z tkanin prontoletto, przez wyściełane łóżka, sesje relaksacyjne, a kończąc na wszelakiego rodzaju uzupełnieniach i akcesoriach. Dzięki bezpośredniemu zarządzaniu całym procesem produkcyjnym, tj. konstruowaniem drewnianych i tapicerowanych elementów, cięciem i szyciem powłok, aż do montażu gotowego produktu z rodzimych włoskich komponentów, gwarantujemy wysoki standard jakości, co staje się elementem zaufania naszych klientów.

MIKOŁAJCZYK MEBLE

Fabryka Mebli Mikołajczyk istnieje na rynku od 1990r. Specjalizujemy się w produkcji mebli pokojowych wykonanych na bazie drewna litego oraz naturalnych oklein. Produkowane przez nas meble są odzwierciedleniem solidności, twórczej pracy nad stylem i bogatych pomysłów. Tworząc niepowtarzalny charakter mebli, korzystamy z głęboko zakorzenionych tradycji meblarstwa, by w ten sposób zaspokoić indywidualne potrzeby naszych klientów. Lata pracy w branży dały nam możliwość produkcji mebli doskonale dopasowujących się do każdego wnętrza z solidnym ich wykonaniem.

DEKORT

Fabryka Mebli "Dekort" jest producentem i eksporterem wysokiej jakości mebli skrzyniowych. Produkty Dekort to meble do jadalni, do sypialni, do gabinetów, dla hoteli, wykonane z drewna litego: dębu, buku, olchy europejskiej, buku twardzielowego, dębu ręcznego oraz płyty pokrytej naturalnymi fornirami, folią, HPL. Ich walory użytkowe, nowoczesny i oryginalny wygląd decydują o ich popularności. W procesach technologicznych wykorzystuje substancje nieszkodliwe dla zdrowia i środowiska naturalnego, stosuje różne powierzchnie wykończeniowe, zarówno lakierowane jak i olejowane oraz woskowane.

MEBLOMAK

Fabryka Mebli MEBLOMAK zajmuje się produkcją mebli tapicerowanych od 1993 r. Produkowany asortyment obejmuje ponad dwadzieścia systemów mebli, a każdy system zawiera szeroką paletę wyrobów: sofy trzy- i dwuosobowe, fotele, pufy. Charakterystyczną cechą wyrobów MEBLOMAKU jest ich funkcjonalność: rozkładane powierzchnie do leżenia w sofach i fotelach, pojemniki na pościel, w niektórych modelach odchylane oparcie lub funkcja obrotowa. Meble są wykonywane w skórach naturalnych, sztucznych oraz materiałach tekstylnych różnego rodzaju. Możliwości wyboru modeli mebli, rodzajów materiałów obiciowych i ich gatunków są bardzo szerokie.

O&G

O&G by CALLIGARIS specjalizuje się w produkcji krzeseł i stołów wykonanych z drewna, metalu i tworzyw sztucznych - do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Produkty O&G są dystrybuowane na całym świecie, wyróżniją się konkurencyjną ceną,  stylem i wszechstronnością dzięki szerokiej gamie wykończeń oraz niestandardowych funkcji.

RELAKS Materace

Relaks Materace to czołowy polski producent materacy i stelaży, zajmujący się szeroko rozumianą tematyką zdrowego snu. Oferta firmy Relaks to wysokiej jakości materace sprężynowe (kieszeniowe), wysoko- i termo-elastyczne oraz lateksowe. Ofertę firmy uzupełniają stelaże (regulowane i bez regulacji), poduszki oraz łóżka. Firma Relaks jest częścią europejskiej grupy Fey & Co. Zdobyte doświadczenie, stylowe wzornictwo, kunszt wykonania oraz wysokiej klasy wyselekcjonowane komponenty sprawiają, że produkty Relaksu stają się dla ich użytkowników synonimem komfortu.

TARGET POINT

Target Point jest innowacyjnym producentem mebli z siedzibą we Włoszech, która istnieje od ponad piętnastu lat, tworząc współczesne kolekcje stołów, łóżek i krzeseł. Należy do średniej kategorii cenowej, co czyni go dostępnym dla większości. Oprócz optymalnej równowagi pomiędzy ceną i jakością, marka wyróżnia się ciekawymi rozwiązaniami projektowymi dla różnych pomieszczeń. Zakres produktów fabryki to zarówno, meble i produkty, które nadają się do najnowszych trendów w klasycznym stylu. W podstawowym zakresie Target Point produkuje łóżka, szafki nocne (szafy), stoły, krzesła, sofy i system regałów. Nowoczesna oferta ma szerszy wybór mebli do użytku dziennego: jadalni, sypialni, gabinetu.

 

TARANKO MEBLE

Fabryka Mebli Taranko to firma z kilkudziesięcioletnią tradycją. Meble Taranko charakteryzują się wysoką jakością, bogatym wzornictwem, klasyczną stylistyką i urozmaiconą kolorystyką. W kolekcjach firmy odnaleźć można także nowoczesne modele mebli, jak również meble zaprojektowane z myślą o branży hotelarskiej. Piękno formy i znakomita stylistyka oraz solidność wykonania to główne atuty mebli. Technologia produkcji Mebli Taranko oparta jest na najlepszych, sprawdzonych metodach rzemiosła stolarskiego oraz na najbardziej nowoczesnych i zaawansowanych technologiach meblarskich.

MOTIV HOME

MOTIV HOME to producent wysokiej klasy mebli tapicerowanych, oferujący szeroki wybór dobrze zaprojektowanych sof i foteli. W swojej ofercie firma kładzie nacisk nie tylko na ciekawą formę, ale i na funkcjonalność i komfort produktów.

JAFRA

JAFRA to przedsiębiorstwo, w którym tradycyjny kunszt meblarski i ręczne wykonanie łączy się z nowoczesnością. Firma specjalizuje się w tworzeniu najwyższej jakości mebli z olchy i dębu, a także wiśni, czereśni, grabu, jesionu, klonu i buku. Zdecydowanie urzekają tradycyjnym wzornictwem, rzemieślniczą solidnością i ponadczasowym stylem. 

BYDGOSKIE MEBLE

Bydgoskie meble to jedna z pierwszych i do dziś największych firm meblarskich w Polsce. Kolekcje marki Bydgoskie Meble powstają w poszanowaniu wielopokoleniowej tradycji rzemiosła, czerpiąc jednocześnie ze współczesnych rozwiązań zarówno technologicznych, jak i estetycznych. Firma zapewnia kompleksowe rozwiązania do salonu, jadalni, gabinetu, przedpokoju, sypialni, a także pokoju młodzieżowego oraz dziecięcego. Uzupełniają je wyjątkowe i niezwykle komfortowe zestawy wypoczynkowe. 

ETAP SOFA

Etap Sofa, doświadczenia produkcyjne i handlowe firmy są bardzo bogate, gdyż wywodzą się z Bydgoskich Fabryk Mebli. „Etap Sofa” kontynuuje najlepsze tradycje bydgoskich mebli skórzanych. Oferuje meble zarówno nowoczesne, jak i klasyczne, komfortowe sofy, fotele, narożniki i systemy meblowe.