Architekci
Architekci

Nasze kolekcje mebli projektują najlepsi Projektanci i Architekci z kraju i ze świata.

Projektowanie wnętrz wykracza daleko poza standardowe dekorowanie. My Architekci wnętrz mamy ogromny wpływ na życie ludzi poprzez tworzenie otoczenia, w którym żyją, pracują i bawią się. 

Pracując z architektem wnętrz bardzo ważne jest jasne określenie naszych potrzeb oraz oczekiwań a przede wszystkim wytyczenie jasnych granic, jeśli chodzi o założenia budżetowe. Zaufanie między klientem a projektantem wnętrza będzie skutkować stworzeniem projektu, który będzie spełniał nasze oczekiwania nawet te nie całkiem uświadomione.

Zatrudnienie projektanta wnętrz wiąże się z wieloma korzyściami dla samego klienta

  • - znajomość branży, aktualnych ofert producentów,
  • - znajomość cen poszczególnych elementów wyposażenia wnętrz
  • - wszechstronna wiedza dotycząca, jakości materiałów
  • - zaprojektowanie wnętrza w oparciu o dostępny budżet
  • - zaufani podwykonawcy odpowiadający przed projektantem wnętrz
  • - brak bieganiny po sklepach – wybrane meble lub inne elementy wyposażenia można zobaczyć w Internecie lub w katalogach, które prezentuje nam projektant.

Zatrudnienie dobrego projektanta wnętrz, który na rynku działa już kilka lat da nam pewność ze opracowany przez niego projekt będzie źródłem oszczędność nie zaś dodatkowych kosztów. Ktoś zapyta jak to możliwe? Projektanci wnętrz mają najczęściej kilkuprocentowe zniżki w dobrych salonach wnętrz oraz u wykonawców. Więc zatrudnienie projektanta jest bardziej ekonomiczne niż próby samodzielnego urządzenia wnętrza domu. Jednocześnie wnętrze zaprojektowane przez architekta będzie naszą wizytówką i powodem do dumy.